Telefon kontaktowy

+48 720 52 52 52

Adres serwisu

ul. Witosa 170, Bielsko-Biała

USŁUGI SERWISOWE I ASSISTANCE

ODWIEDŹ NASZ SERWIS

Posiadamy własny, w pełni wyposażony serwis samochodowy, oferujący szeroki zakres usług dla samochodów osobowych i ciężarowych. Zajmujemy się zarówno rutynowymi diagnostykami technicznymi, jak i szerokim spektrum prac naprawczych.

Nasz serwis wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt serwisowy i diagnostyczny. Nasza nowoczesna infrastruktura umożliwia nam precyzyjną diagnozę problemów, szybkie identyfikowanie usterek i realizację efektywnych napraw.

Zadzwoń do nas

+48 720 52 52 52

LUB

JAKIE USŁUGI WYKONUJEMY?

Bez względu na skomplikowanie problemu, podejmujemy się każdego zadania z pełnym zaangażowaniem i precyzją. Cenimy satysfakcję klientów, dlatego do każdej naprawy podchodzimy indywidualnie, zapewniając najwyższy standard usług.

SERWIS I NAPRAWA UKŁADÓW PNEUMATYCZNYCH

SERWIS I NAPRAWA
INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

OBSŁUGA BIEŻĄCA SAMOCHODÓW

OBSŁUGA I NAPRAWA
PRZYCZEP I NACZEP

POMIAR I USTAWIANIE
GEOMETRII ZAWIESZENIA

WULKANIZACJA OPON AUT OSOBOWYCH I CIĘŻAROWYCH

OBSŁUGA KLIMATYZACJI I AGREGATÓW CHŁODNICZYCH

NAPRAWY BLACHARSKO LAKIERNICZE

diagnostyka komputerowa samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych

naprawa plandek i linek celnych

sprzedaż lodówek samochodowych

cb radia

POTRZEBNA POMOC?

Prowadzimy usługę pomocy drogowej z możliwością dojazdu samochodem serwisowym wyposażonym w niezbędne narzędzia i urządzenia, a następnie zdiagnozować i usunąć awarię bez konieczności holowania samochodu do warsztatu.

Zapewniamy fachową pomoc drogową zarówno w trasie, ale oferujemy także bezpieczne holowanie pojazdu we wskazane miejsce. Jesteśmy również do dyspozycji w przypadku kolizji i wypadków drogowych. Jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!

Zadzwoń do nas

+48 720 52 52 52

LUB